Hlavní faktory, které určují kvalitu a cenu hliníková deska deska

- Sep 11, 2017 -

Hliníkové materiály pro strop jsou hliníkové slitiny, nemůže existovat žádná čistého hliníku. Ale kvůli různé slitiny se liší obsah způsobené mechanické vlastnosti hliníkové slitiny, současné domácí použití neštovice materiálů pro hliníkové slitiny je rozdělen do pěti tříd:

První stupeň: slitina hliníku a hořčíku, také obsahuje část mangan, největší výhodou materiálu je dobré antioxidační kapacity a vzhledem k obsahu manganu, takže mají určitou pevnost a tuhost, je ideální materiál, který se neštovice. Čínská Jihozápadní hliníkové závod hliníkové zpracování výkon nejstabilnější.

Druhý stupeň: hliník hořčíkové slitiny, pevnost a tuhost mírně lepší než hliník hořčíkové slitiny. Ale antioxidační kapacita je o něco nižší než slitiny hliníku a hořčíku. Například obě strany provádějí ochranné léčby, v podstatě k řešení jeho antioxidační kapacita není tak dobrá jako nedostatky slitiny hliníku a hořčíku, domácí Ruimin hliník hliník zpracování výkon nejstabilnější.

Třetí stupeň: hliníkové slitiny, slitiny manganu, hořčíku obsah méně. Takže jeho pevnost a tuhost jsou podstatně nižší než hliník hořčíkové slitiny a hliník hořčíkové slitiny (ale její cena je drahá). Díky měkkým snadné zpracování, tak dlouho, jako určité tloušťky, basic plnit nejzákladnější plochost