Kruh prstenu od atypické hliníkové pevný Panel

- Dec 01, 2017 -

     523146_11_011.jpg


Mianyang ústřední nemocnice, celkový design je s mezinárodní moderní nemocnice standardní, tři hlavní části nemocnice: ambulance, zdravotní středisko, lůžková oddělení, zajistit vysoce koncentrovaný. Lékařské oddělení může být také podíl o ambulantní a lůžkové oddělení.  Kovový hliník panel a hliníkové stropy byly vždy první volbou pro nemocnici interiérové dekorace.  To je požární odolnost, odolnost vůči oxidaci, snadná instalace, estetika, snadno čisté, dobré funkce splňují požadavky nemocniční prostředí, zadní děrování plus Materiál pohlcující zvuk mohou být hlučné pro nemocnici na  snížení hluku.


523150_15_015.jpg


Atypické hliníkové pevný Panel je založen na designu potřeby projektu, použijte přesnosti obráběcího zařízení, přes řezání, vyrovnání, skládání, obrážení, rohy, svařování, broušení a postřik proces zpracování hliníkových panelů výrobků.

523153_18_018.jpg


Je atypické hliníkové pevný Panel s jedinečným designem, struktura je náhodná a různých tvarů. Integrace moderních dekorativních prvků a velký smysl pro časy je plně odráží podstatu atypické hliníkové pevný Panel. O atypické hliníkové pevný panel shrnula do kruhu přináší dynamický prvek vnitřního prostoru.523159_25_024.jpg