Tři principy hliníku vytlačování profilů zakázek

- Sep 11, 2017 -

Za prvé: velmi levné ne si vybrat

Hliníkové náklady = hliník spotové ceny + vytlačení hliníkové zpracování náklady + obalových materiálů + dopravné.

Jedná se o velmi transparentní, cena hliníku jsou téměř, výrazně nižší, než je tržní cena, první možné: menší hmotnost na metr; Druhá: hliníkový ingot je použití recyklovaných odpadů hliníku; třetí: zvětšení ztrát

Za druhé: znát pouze prodej materiálů, které dodavatelé Nevolte

Připravit malé zboží, pohyb několik zapojení Miss, lze otevřít online potřebují podporu. Tyto jsou často bolet tím našimi odběrateli. Nechat ujít, zapojení většinou nevím, jak používat, znát pouze jednotková cena. Jak využít ke splnění potřeb zákazníků; Jak udělat nejlepší cenově; v různých místech tímto způsobem je nejlepší způsob, jak se připojit.

Za třetí: výběr dodavatelů na základě výroby hliníku

Orientované na výrobu hliníku dodavatelů, obvykle vykonávají v tomto průmyslu více než 5 let, jejich vlastní uživatelé mají bohaté praktické zkušenosti, kvalitu výrobků a výkon jsou velmi dobré porozumění a zvládnutí, doporučí vhodné Zákazníci potřebují lepší hodnotu za peníze produkty, vyberte si pohodlné a praktické příslušenství.

Průmyslový hliník je široce používán v celé řadě všestrannost, je šetrné k životnímu prostředí, snadné montáže a demontáže, což šetří čas a dlouhou životnost je znám. Hliníkové profily, specifikace, vhodný pro všechny typy mechanických zařízení; žádné svařování, snadno upravit velikost, snadno změnit strukturu; rozměrová tolerance požadavky přísné, vysoká povrchová úprava požadavky; montážní práce pohodlné a efektivní, vysokou produktivitu.

Použitelná pro rozsah použití: výrobní linky, potrubí, operační stůl, pulty reception, obrazovky, průmyslové oplocení a různých rámců, zobrazí, stojan, police, mechanické těsnění krytu a tak dále.