Analýza příčin z Peeling z hliníku - plastové desky

- Sep 11, 2017 -

1, kvalitní hliníkovou fólií, sama:

I když to je další problém, ale se odráží v kvalitě hliníkové a plastové desky. Na jedné straně je problémy procesu tepelného zpracování hliníku, na druhé straně některé hliníku a výrobci v používání recyklovaného hliníku když laxní kontroly kvality. To vyžaduje, aby výrobci hliníku plastové panely v výrobci materiálů ve všech aspektech hodnocení, k určení subdodavatele k navázání obchodních kontaktů pro zajištění kvality materiálů.

2, hliníkové předčištění problémy:

Hliníková deska čištění a kvalitu vrstvy přímo souvisí s kompozitní kvalitní hliníkové a plastové desky. Hliníková deska musí nejprve vyčistit odstranit povrch ropných nečistot, tak, aby povrchovou vrstvu husté chemické vrstvy, v aby usnadnila polymerní membrána k výrobě soudržnosti. Někteří výrobci v procesu před léčbou léčby teplota kapaliny, koncentrace, doba zpracování, léčba tekutiny aktualizuje však a dalších laxní kontrola, ovlivňuje kvalitu čištění.

3, výběr materiální jádro problému:

Protože film polymeru a lepení PE s jinými plasty ve srovnání s nejlepší a cenově dostupný, non toxické, snadné zpracování. Tak, aby se základní materiál PE. Některé malé výrobci s cílem snížit náklady na využívání chudých lepení efekt a spalování bude fatální plyn PVC nebo PE recyklovaný materiál nebo volbou PE surovin a další materiálové směsi. Příčinou bude PE model, stupeň stárnutí a další rozdíly způsobené různé teploty, finální povrch pro kompozitní kvality není stabilní.

4, volba polymerní membránou problému:

Polymerní film je zvláštní výkon lepení materiálu, která ovlivňuje hlavní faktory složené kvality. Polymerní film má dvě strany, tři vrstvy extrudovaný. Jedna strana je opatřena kovu, na druhou stranu je spojený s PE, střední vrstva je substrát PE, obě strany povahy je zcela odlišná.