Hliníkové plechy list na požadavky na přesnost

- Sep 11, 2017 -

Za normálních okolností hliník dýha je šarže číslo výroby a to na stranu výstavba nainstalovat a poté další dávky z výroby a zpracování. V tomto kontextu to vyžaduje, aby se produkce a zpracování hliníku dýhových produktů nemůže být příliš mnoho chyb. Začátek trochu chyb, pomalu se hromadil, to bude mít zadní hliníkové zpracování dýh a dokonce i nainstalované problémy.

Ve zpracování hliníku dýhy, ve skutečnosti, jsou země vztahující se k doporučeným standardem uvedené standardy jsou velmi jasně uvedeny v parametrech odpovídajících ustanovení, například velikost hliník dýha, specifikace jsou dlouhé a široké, husté, skládací výška, diagonální rozdíl a tak dále. Délka a šířka určují základní tvar hliníkové dýha, zatímco tloušťka ovlivňuje výkon celého dýhy. Bez ohledu na verzi dýhy by měl být kontrolován chyba tloušťka 0,1 mm. A maximální chyba povolené délky a šířky je 1 mm, délku a šířku rozměry hliníkové dýhy jsou méně než 2000 mm. Délka a šířka jsou větší než 2000 mm, chyba nesmí přesáhnout 1,5 mm.

A výška hliníkové dýha, it a velikost dýha hliník nemá vztah, takže ustanovení nesmí přesáhnout 0,5 mm, jak pro hliníkový talíř diagonální Přípustná chyba rozsah, to je, když délka dýha hliníku je menší než 2000 Mm , umožňuje přítomnost 2 mm chyby, pokud je větší než 2000 mm délka, pak chyba nesmí překročit 3 mm.

Jak list plechu hliník se vyrábí technické pracovníky ve výrobním procesu, může být zpracování z hliníkové desky existuje určité chyby, hliníkové plechy, fólie na potřebě ovládat tuto chybu v přiměřeném rozsahu , takže se produkce a zpracování hliníku dýhy musí být v souladu s ustanoveními požadavky státu přesnosti zajistit, že produkt kvalifikován.