Střešní podhled PVDF potažené hliníkový Panel

Střešní podhled PVDF potažené hliníkový Panel

Specifikace: vlastní

Tloušťka: obvykle 1,5-3,0 mm

Povrchová úprava: PVDF povlakem

Materiál: hliníkové slitiny 1100, 3003, 5257, 6061 série

Země původu: Čína Guangdong

Podrobnosti o produktu

Design a výzdoba budovy střešní podhled, s dobou rozvoje, zejména špičkové moderní budovy na střešní podhled část, střešní podhled PVDF potažený hliník Panel byl široce používán.

Střešní podhled PVDF potažený hliník Panel je rozsáhlé použití ve vnitřní a vnější dekoraci jako jeho vynikající počasí resistance、corrosion resistance、light váha a snadná instalace.

Střešní podhled PVDF potažený hliník Panel rysy: za prvé, je to snadné instalace. Podle dekorativní potřeby povrchu budovy PVDF potažené hliníkový Panel zpracované na konkrétní velikost specifikace svařování, ohýbání a jiné technologie. Žádné složité geometrické modelování lze přizpůsobit. Je to ocelová konstrukce, jednoduché a pohodlné. Za druhé barva je rozmanitost a počasí schopnosti. Mohla by to být barva podle odpovídající barvu Pantone, ot na základě požadavků návrháře.

Střešní podhled PVDF potažený hliník Panel postřik proces: za prvé, deska před nanesením povrch listu musí projít dekontaminace a chemické oleju k výrobě filmu chrome, zvýšit povrchovou vrstvou a kovových povrchové přilnavosti a oxidaci odpor, je to příznivé pro rozšířit barva životnost membrány.

Střešní podhled PVDF potažený hliník Panel je také populární v celém architekt a designér s charakterem recyklovatelné a žádné poškození životního prostředí.


1、pop nýtRoof Soffit PVDF coated Aluminum  Panel-1.jpg

2、Alum závorka

3、Foam

4、Aluminum lomů

5、self-Výčepní šroub

6、Sealant

7、Square ocelové trubky

8、Angle ocel

9、set šrouby

10、Expansion šroub

Roof Soffit PVDF coated Aluminum  Panel-2.jpg


广州海印又一城.jpg IMG_3608.JPGIMG_3913.JPG   广州海印又一城.jpg12 我们的工厂2.jpg


15联系方式2.jpgDotaz