Dřevo obilí zábradlí hliníkový Panel

Dřevo obilí zábradlí hliníkový Panel

Specifikace: vlastní

Tloušťka: obvykle 1,5-3,0 mm

Povrchová úprava: termotransferový tisk

Materiál: hliníkové slitiny 1100, 3003, 5257, 6061 série

Země původu: Čína Guangdong

Podrobnosti o produktu

Schodišťové zábradlí je prostředkem na převoz chodci prostřednictvím dopravní pás. Materiály použité v balíčku zábradlí je třeba zvážit koordinace a bezpečnosti architektonického návrhu. Dřevěný Panel hliníkové zábradlí a nerezové desky jsou materiály běžně používané na trhu.  A výtah nebo schodiště zábradlí je rozsáhlejší používá.

Výtah a madlo hliníkové panely raději atypické hliníkové opláštění a dřeva hliníkový Panel produkty prostřednictvím Shoda barev, eskalátoru a ostatní části by mohla spojit, tak, aby vnitřní prostor vzhled plynulost a integritu.

Dřevo obilí zábradlí hliníkové panely použité bezproblémovou instalaci, framework systém je přímo spojen s hliníkový panel byla zajištěna její stabilita a nesmí být snadno spadne a mohou být navrženy tak, aby se různé lehký tank, dekorativní efekt je velmi dobrý. Dřevo obilí hliníkový panel se stal nový dekorační materiál ochrany životního prostředí a dnes stále více a více projektů platí dřeva hliníkový panel v moderní vnitřní a venkovní dekorace.


1、Steel závorkaWood grain Handrail Aluminum Panel-1.jpg


2、Expansion šroub


3、self-Výčepní šroub


4、Angel ocel


5、Countersunk nýt


6、Alum závorka


7、Aluminum panel

Wood grain Handrail Aluminum Panel-2.jpg


DSCN9649.JPG DSCN9651.JPG IMG_2774.JPG

IMG_2787.JPG  IMG_2788.JPG
15联系方式2.jpg


Dotaz