Dřevo obilí hliníkové stropní Panel

Dřevo obilí hliníkové stropní Panel

Specifikace: vlastní

Tloušťka: obvykle 1,5-4,5 mm

Povrchová úprava: termotransferový tisk

Materiál: hliníkové slitiny 1100, 3003, 5257, 6061 série

Země původu: Čína Guangdong

Podrobnosti o produktu

Dřevo obilí hliníkové stropy panel vylez, která přinesla nádechem světlé barvy pro pole architektonickou výzdobu, zobrazující elegantní klasické temperament, nechat lidé mají úzké pocit. Barva dřeva hliníkové stropní panel je pěkná, účinek je realistický a s jasnou strukturou, v visual je dost dobrá na to, aby odpovídaly masivního dřeva! Ve stejnou dobu může být založen na skutečné potřeby zákazníků, hrboly, matný a jiné účinky, v pocit více blízko masivního dřeva.

Dřevo obilí hliníkové stropní panel má elegantní a přírodních appearance、colorful a pestré vzory. To má mnoho výhod než dřevěné materiály. Jako oheň důkaz, odolnost proti korozi, plísně důkaz, vysoká tuhost a intenzitu. Dřevo obilí hliníkové stropní panel váha je světlo, také s funkcí požární odolnost, odolnost vůči vlhkosti a instalace a údržby je také velmi jednoduché, šetří spoustu nákladů na údržbu.  To poslední udržuje barvu pro 10 ~ 15 let.

Je Bahe dřeva hliníkové stropní panel tepelný transfer technologií, dřevo zrno bude vytištěn na vrstvu povrchu panelu lakovaného hliníku. Vynikající kvalita, realistické textury, silný vzor opotřebení vysoká povětrnostní povrchové úpravy technologie může udržovat trvalý světlé.


1:Steel závorkaWood grain Aluminum ceiling panel-1.jpg


2:Expansion šroub


3:self-šroub


4:Angle ocel


5: nýt se zápustnou hlavou


6:Alum závorka


7:Aluminum panel


Wood grain Aluminum ceiling panel-2.jpg


虎门国际购物中心 (17).jpg  虎门国际购物中心 (18).jpg
15联系方式2.jpg


Dotaz