Perforovaný hliníkový panel

Perforovaný hliníkový panel

Specifikace: přizpůsobené

Tloušťka: obvykle 1,5-2,5 mm

Povrchová úprava: polyesterová prášková vrstva, potažená PVDF,

Surovina: slitina hliníku 1100, 3003, 5257, 6061

Země původu: Guangdong Čína

Podrobnosti o produktu

Perforovaný hliníkový panel je široce využíván ve vnějších obvodových stěnách a interiérových dekoracích, dovoluje budovu zvyšovat pohyblivé prvky a také působit na vnitřní náhlé osvětlení a vykazuje velmi dobrý výkon. Vzhledem k vynikajícímu vlivu na životní prostředí a jeho plasticitě, jiné stavební materiály nemohou být nahrazeny, architekti hledali.

Společnost Bahe stavební materiály dovážela Německo s automatickým CNC děrovacím strojem, může snadno dosáhnout perforovaného hliníkového panelu různých komplexních tvarů otvoru pro zpracování, aby vyhověli zákazníkům děrování hliníkových panelů různých otvorů, nepravidelné clony, gradientových otvorů potřeb, při zajištění přesnosti děrování zpracování, největší míru spokojenosti s vysokými standardy architektonického designu, plným vyjádřením inovativních nápadů architektonického návrhu. Povrch je hladký a studený vyrobený z velkého rozměru desky. Současně děrování hliníkové desky s pokročilým zařízením zpracování, vysokorychlostní pracovní účinnosti, může zajistit, že perforovaný hliníkový výrobní cyklus a průběh projektu.

Perforované hliníkové panelové modelování může být diverzifikováno, s bavlnou absorbující zvuky na zádech, efekt bude lepší. Perforovaný hliníkový obkladový panel je široce používán v kancelářích, nákupních centrech, konferenčních místnostech, experimentálních místnostech, výstavních halách a dalších místech díky své zvukově absorbující funkci.


1, závěsný pól M8 Děrovaný hliníkový panel-1.jpg

2, Zvedací očka

3, Alum bracket

4, zapuštěný nýt

5, Samořezné šrouby

6,1,0 mm hliníková vlečka

7,2 mm perforovaný hliníkový panel

8, stěna



Perforovaný hliníkový panel-2.jpg


2.jpgIMG_2015.JPG

IMG_3007.JPGIMG_5931.jpg




15 联系 方式 2.jpg


Dotaz