Vzorek tisku hliníkový Panel

Vzorek tisku hliníkový Panel

Specifikace: vlastní

Tloušťka: obvykle 2,5-6,0 mm

Povrchová úprava: práškovou povlakem, PVDF hliníkem, tepelný přenos tisku, mramorový efekt léčby

Materiál: hliníkové slitiny 1100, 3003, 5257, 6061 série

Země původu: Čína Guangdong

Podrobnosti o produktu

Vzor tištěný hliníkový panel je další produkt umění po dutý out hliníkový panel, atypické hliníkové opláštění vyšel, především ztělesňují na povrchu dekorativní, vzhled je vynikající, vzory je bohatá a barevná textura je realistická a jasné, které splňují požadavky různých uměleckého vyjádření architektonické výzdoby. Skrze zdi návrhové vzory pro segmentaci zpracování a splétání instalace dosáhnout účinku vzor velké plochy.

Vzorek tisku hliníkový Panel si plech je stejné jako jiné typy hliníkový panel, ohýbání kovů mohou být zpracovány do různých složitých tvarů.

Je Bahe mezinárodní pokročilé zpracování zařízení, materiálů a vyspělé technologie, mohl splnit různé stavební projekty na hliníkový panel vyžaduje umělecké prvky tisku, ve stejné době, povrchový vzorek je podrobnější a trvalý efekt.

Pro povrchovou úpravu vzorku tisku hliníkový Panel nejprve jsme stříkaly základní nátěr pro první vrstvu, pak prostřednictvím tepelného přenosu technologie potahování požadovaný vzor na hliníkový panel. Mohlo by to být design vzor volně, je široce používán v moderní výzdoby je flexibilní a jedinečné funkce.


1:Keel lůžkoPattern Printing Aluminum Panel-1.jpg


2:Alum závorka


3:self Vrtací šrouby


4: nýt se zápustnou hlavou


5:2. 0 mm hliníkový panel


13 我们的工厂3.jpg


15联系方式2.jpg


Dotaz