Sloupec hliníkové opláštění

Sloupec hliníkové opláštění

Specifikace: vlastní

Tloušťka: obvykle 2.0-3.0 mm

Povrchová úprava: práškovou povlakem, PVDF hliníkem, tepelný přenos tisku, mramorový efekt léčby

Materiál: hliníkové slitiny 1100, 3003, 5257, 6061 série

Země původu: Čína Guangdong

Podrobnosti o produktu

Sloupec hliníkové opláštění je přizpůsobena pro vnitřní a venkovní dekorativní sloup. Sloupec hliníkové opláštění je dobré ve tvaru oblouku deskový materiál. To může splnit požadavky návrháře pro různé tvary a vzory. Nemůže to být namísto jiných materiálů jako její recyklovatelné charakter a bez poškození životního prostředí. Kromě toho má sešívaný instalace produktu a bezproblémové způsobem a zajistit mezeru mezi deskami úzce je rovinný a hladký.

Interiérových hliníkových opláštění je hlavní součástí vybavení interiéru, díky materiální omezení tradičních mramoru pro sloupce dekorace styl monotónní, sloupec hliníkové opláštění s kovovou řemeslné a bohaté barvy dokonalé řešení tohoto problému. Takže s vynikající vliv na životní prostředí a modelování procesů, sloupec hliníkové opláštění je široce používán. Podle různé konstrukční požadavky může zpracovány do různých specifikací a povrchu, díra tvar, vzorek a dokonalý účinek světla.

Vnitřní sloup hliníkový panel je dosáhnout perfektní způsob, jak oblouk, tvar, duté konstrukce. Až 4 metry délky a šířky 1,5 metru, panel lze rozdělit do polovinu, třetinu, čtvrtinu desky podle různých požadavků dekorace design krytá.


1、pop nýtColumn Aluminum Cladding Panel-1.jpg

2、Alum závorka

3、Foam

4、Aluminum lomů

5、self-Výčepní šroub

6、Sealant

7、Square ocelové trubky

8、Angel sleel

9、set šrouby

10、Expansion šroubColumn Aluminum Cladding Panel-2.jpg


IMG_0560.JPG  IMG_3169.JPGIMG_9893.JPG  包柱铝蜂窝铝板3 - 副本.jpg
15联系方式2.jpgDotaz