Hliníkový pletivový panel

Hliníkový pletivový panel

Specifikace: přizpůsobené

Tloušťka: přizpůsobená

Povrchová úprava: polyesterová prášková vrstva, potažená PVDF,

Surovina: slitina hliníku 1100, 3003, 5257, 6061

Země původu: Guangdong Čína

Podrobnosti o produktu

Hliníkový pletivový panel je použití hliníkové desky děrováním, která se táhne od díry ve tvaru kosočtverce s deskou ve tvaru pletiva. Hliníkový pletivový panel má vysokou propustnost světla, nejenže může hrát velmi dobrou roli ve výzdobě štítu, ale také ukazuje původní architektonickou krásu.

Hliníkový pletivový vzhled je velkorysý a poskytuje silný vizuální dopad, konstrukce je trvanlivá; současně poskytuje různé optické a akustické efekty, vede k vznícení návrhové inspirace návrháře. Velikost mřížky plechu z hliníkové mřížky a hustota sítě lze přizpůsobit. Zpracování hliníkového panelu, v kombinaci s požadovaným hliníkovým rámem, by zajistil, že tvrdost celé desky může dosáhnout dobrého plochého efektu.

Hliníkové pletivové panely se tvarují do kosočtvercového otvoru tím, že jsou děrovány a protaženy hliníkovou slitinou. Je plochý a rovný ve vidění, dobrý výkon v tepelné izolaci, protipožární a quakeproof. Také hliníkové pletivové panely mají vynikající světelnost, která ukazuje krásu původní budovy. A to je použití v zavěšeném stropu, vnější a vnitřní dekorace a tělocvična atd.


1, ocelová konzola Hliníkový pletivový panel-1.jpg


2, Rozšiřovací šroub


3, samořezný šroub


4, andělská ocel


5, zapuštěný nýt


6, Alum bracket


7, hliníkový panel

Hliníkový pletivový panel-2.jpg


1.jpg3.jpg

F1_vvip_lobby2.jpgIMG_6047.jpg深圳书城 (20).JPG
15 联系 方式 2.jpg


Dotaz