PVDF plášť s hliníkovým pláštěm

PVDF plášť s hliníkovým pláštěm

Specifikace: přizpůsobené

Tloušťka: přizpůsobená

Povrchová úprava: povlak PVDF, potažený polyesterovým práškem, hermelový transferový tisk, úprava mramorového efektu

Surovina: slitina hliníku 1100, 3003, 5257, 6061

Země původu: Guangdong Čína

Podrobnosti o produktu

Technologie PVDF pokrytá hliníkovým pláštěm je z leteckého průmyslu. Je široce použitelný v dekoraci vnější stěny s dobrou trvanlivostí a vysokou pevností. Hliníkový voštinový panel je nejen odolný, ale má také vynikající rovinnost. Hliníkové voštinové kompozitní panely mohou být sklopné a pružné, stejně jako mají dobrý zpracovatelský výkon. Kromě toho existují různé možnosti povrchové úpravy pro vaši žádost. Panel používá převážně hliníkové panely z fluorovaných uhlíkových panelů. Kritickým bodem pro hliníkový panel s povrchovou úpravou z hliníku předvrtané fluorovaným uhlovodíkem je postup pro kontinuální nanášení válcováním, přičemž povrchová úprava hliníkových panelů je jednorázová. Proto s vynikající plochou v povlaku, pozitivní kvalitou, by mohla udržet vnější stěny budov jasně zbarvené po dlouhou dobu. Po dlouhém čase vystavení slunci a dešti nebo znečištění průmyslových odpadních plynů, samozřejmě může zjistit, že

Předvrtané hliníkové panely jsou jasnější než hliníkové panely, které mají dobrou přilnavost a odolnost proti povětrnostním vlivům.

PVDF pokrytá hliníkovým pláštěm Vlastnosti panelu: 1, požár 2, odolný proti korozi 3, ochrana životního prostředí 4, vysoký stupeň plochosti 5, snadno demontovatelný a sestavitelný.


PVDF potažený hliníkový plást panelu-1.jpg

PVDF pokrytá hliníkovou plástovou deskou 2.jpg


FILE0000 (2369).jpgFILE0000 (2408)

蜂窝铝板.jpg氟碳蜂窝铝板.png广州云峰珠宝城 (11).jpg11 我们 的 工厂 标题
Dotaz