Bambus hliníkové voštinové panely

Bambus hliníkové voštinové panely

Specifikace: vlastní

Tloušťka: vlastní

Povrchová úprava: Bambus komplexní

Materiál: hliníkové slitiny 1100, 3003, 5257, 6061 série

Země původu: Čína Guangdong

Podrobnosti o produktu

3 产品特征标题.png

Bambus hliníkový voštinový Panel je nový druh zelené Dekorační materiály. Hliníkový panel a bambus materiál jsou dokonale kombinované prostřednictvím německé pokročilých kompozitních technologií a vysoce odolné termoplastické lepicí systém složený, struktura produktu je pevná a není snadné opustit.

S ohledem na povahu, ochrany životního prostředí, obhajující zelené dekorace a s důrazem na trvale udržitelný rozvoj dnes, bambus hliníkové voštinové panely s jeho jedinečné vlastnosti, vynikající kvality a příjemné přirozené textury, stát se hlavní produkty moderních dekorativních materiálů.

Bambus hliníkové voštinové panely zelené, návrat k přírodní dekorativní efekt, byla upřednostňují domácí i zahraniční konstrukce, široce používané v architektonické dekorace. Bahe společnosti poskytují různé bambus proužek hliníkové voštinové desky, Tloušťka specifikace a výběr stylu kůže bambusu, dle požadavku Tloušťka panelu, voštinové jádro tloušťka a tak dále, aby vlastní bambus hliníkové voštinové panely. Je to hlavní dekorativní produkt na moderní doby s její povahou a neškodné funkce. S vynikajícím výkonem v zvukové izolace, tepelné izolace, protipožární a vysokou odolnost proti větru, hliníkové kompozitové voštinové panely byly rozsáhle uplatňovány pro interiér a exteriér.


5 节点图标题.png

1、M8 závěsná tyčBamboo Aluminum Honeycomb Panel-1.jpg


2、Rivet


3、Aluminum voštinové panely


4、Joint


5、Special hliníkový pruh


Bamboo Aluminum Honeycomb Panel-2.jpg


4.jpg  虎门国际购物中心 (19).jpg

虎门国际购物中心 (20).jpg  深圳华润1234  (18).jpg  竹铝蜂窝板.png11 我们的工厂标题.jpgDotaz