Hliníkový plástový obkladový panel

Hliníkový plástový obkladový panel

BAHE Stavební materiály Co, Ltd vysoce kvalitní hliníkové voštinové obkladové panely pro architekturu vnější stěny a interiérové dekorace stěn, doprava a stavba lodí. Hliníkový voštinový panel je sendvičový panel spojený s materiálem obličeje as hliníkovým jádrem mezi hliníkovým plechem. Nabízí vysoké mechanické vlastnosti a dobré požární vlastnosti.

Podrobnosti o produktu


SPECIFIKACE

BAHE Stavební materiály Co, Ltd vysoce kvalitní hliníkové voštinové obkladové panely pro architekturu vnější stěny a interiérové dekorace stěn, doprava a stavba lodí. Hliníkový voštinový panel je sendvičový panel spojený s materiálem obličeje as hliníkovým jádrem mezi hliníkovým plechem. Nabízí vysoké mechanické vlastnosti a dobré požární vlastnosti.hliník-obal pláště-panel-1.jpg

hliník-obalový plášť-panel-2.jpg


Materiál obličeje: hliníková slitina nebo nerezová ocel

Tloušťka: 5mm ~ 100mm

Velikost: lze přizpůsobit (max. Velikost: 2000 x 3000 mm)

Povrchová úprava: fluorovaný uhlovodík, nátěr, zrcadlo, eloxovaný, dřevitý graf, tisk, kamenný vzorPROCES A KVALITA

CERTIFIKACE ISO9001: 2008

BAHE dokončil řadu projektů, jako je kancelářská budova, zasedací místnost, vynikající stěna, hoteml s použitím hliníkových plástů zvukových akustických a tepelných izolačních řešení.BALENÍ A DODÁVKY

balení: překližkové bedny s ochrannou formou

Doba trvání: 7 ~ 15 pracovních dnů nebo závisí na kvalitě produktu


NAŠE SPOLEČNOST

BAHE řešení je architektonický kovový dodavatel a výrobce pracuje především v Guangdong Číně. Společnost BAHE byla založena v roce 2010 a od té doby stavěla stále větší pozornost loajálních ustomerů. Posláním BAHE je přinést starému světu řemeslo a nekompromisní pozornost detailu každému projektu, kterému je svěřena. BAHE váží k projektům, které většina ostatních společností vyhýbá. BAHE nevyhledává velké objemy, opakované projekty, ale spíše středně velké projekty, které vyžadují velkou váhu pro vizionáře návrhářů.

BAHE řešení typickými zákazníky jsou generální dodavatelé a další subdodavatelé a výrobci, kteří touží sloužit svému zákazníkovi s absolutním nejlepším možným produktem, přináší je do řešení BAHE pro pomoc s určitými položkami, které vyžadují zvláštní pozornost.


Dotaz