Trojúhelník hliníková mřížka stropní

Trojúhelník hliníková mřížka stropní

Specifikace: 150 * 150、200 * 200、300 * 300 mm

Tloušťka: obvykle 0,8-1,0 mm

Povrchová úprava: práškovou povrchovou úpravou, termotransferový tisk

Materiál: hliníkové slitiny 1100, 3003, 5257, 6061 série

Země původu: Čína Guangdong

Podrobnosti o produktu

Trojúhelník hliníkové mřížky stropu je nakreslena jako přímku konfigurace geometrie, je to jednoduché, transparentní a silné trojúhelníkové geometrické symboly je dokonalá kombinace kovových materiálů a plně zobrazit postmoderní prvky jednoduchý, módní, osobnost. Tento kovový strop otevřené buňky je vhodný pro velké plochy prostoru jako muzeum a stanici metra. Má flexibilní velikost a barvu, navíc je snadné nainstalovat nebo demontovat a vyčistit.

Trojúhelník hliníková mříž strop je populární používání ve veřejném místě kde vyžadují spuštění vzduch volně. Je otevřenou rámovou konstrukci a distribuovány s hlavní kýl a pomocný kýl. Tento druh stavby má nové vize, takže silnou stereoskopické vnímání a dobré větrání.

Trojúhelník hliníkové mřížky stropu mohou odpovídat volně v různých specifikací a lampu, k dosažení harmonické dekorace efekt. Mřížku stropu lze snadno nainstalovat a odstranit, skrýt klimatizační zařízení vhodné.

Bahe společnosti trojúhelník hliníková mříž strop se uplatňuje v supermarket, obchod, restaurace, výstavy a taneční sál, atd.


1、Grille příslušenstvítriangle aluminum grille ceiling-1.jpg                               

2、8mm závěsná tyč


3、50 záv ěsné části


4、Main kýl


5、Assistant kýlu 1


6、Assistant kýlu 2


7、50 hlavní kýl

triangle aluminum grille ceiling-2.jpg


1.jpg  4.jpg

6.jpg
16 联系信息3.jpg


Dotaz