Strop dřevěného hliníku

Strop dřevěného hliníku

Specifikace: přizpůsobené

Tloušťka: obvykle 0,5-1,2 mm

Povrchová úprava: polyesterová prášková barva, termotransferový tisk

Surovina: slitina hliníku 1100, 3003, 5257, 6061

Země původu: Guangdong Čína

Podrobnosti o produktu

Strop z hliníku z hliníku je druh módního stropu. Nahrazuje dřevěnou desku a stane se ekologickým stropem. Ve srovnání s dřevěnou deskou má dřevěný hliníkový strop výhodu lehké, odolné proti vlhkosti, tepelné izolaci a odolnosti proti korozi. Strop dřevěných hliníkových stropů je široce používán v hotelových a nákupních centrech, protože je atraktivní a přírodní.

Strop dřevěných hliníkových stropů je oblíbený v těchto letech díky přímému typu, otevřenému rámu, různým barvám a flexibilnímu designu. Stropní dřevěný hliníkový strop má řádnou a čistou vrstvu, která zobrazuje krátký a módní styl. Navíc tento typ stropu je velmi snadné instalovat a demontovat.

Strop dřevěného hliníku lze přizpůsobit délce do 6 metrů. Dostupná tloušťka je od 0,5 mm do 1,2 mm. Povrch z dřevěného obilí má výhodu čistého a živého zrna, vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, protipožární a ekologicky šetrný.

Společnost Bahe dosáhla přesnosti desky a dokonalosti povrchu jako kontrolního standardu, aby vytvořila pro zákazníka kvalitní dřevěný hliníkový strop. Bahe přináší technologii Itálie, která převádí dřevěné zrno, aby zajistila krásu stropu, vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, odolnost proti korozi a trvanlivost.


1,8 mm závěsný pól dřevo zrno hliníkový strop-1.jpg


2, kýl hliníkové přepážky tvaru U


3, hliníková přepážka ve tvaru Udřevěné zrno hliníkový strop-2.jpg


虎门国际购物中心 (10).jpg虎门国际购物中心 (25).jpg

惠州华贸中心 (36).JPG惠州华贸中心 (54).JPG惠州华贸中心.JPG

Dotaz